یورو تراک سیمولاتور 2

یورو تراک سیمولاتور 2

لطفا به سایت جدید ما مراجعه کنید
Simlgame.ir
تبلیغات
سیمولاتور گیم منتقل شد !!!

 

درود بر شما یاران جانم

سایت سیمولاتور گیم به صورت رسمی به آدرس زیر منتقل شد

Simlgame.ir

لطفا از این پس مارا در این نشانی دنبال کرده و مطالب مارا از آنجا دریافت کنید.

|وبسایت فعلی حذف نمیشود اما کارایی نخواهد داشت|

همچنین برای دریافت جدید ترین اخبار به کانال تلگرامی ما مراجعه کنید

برای ورود به کانال تلگرامی کلیک کنید

مد گرافیکی افزایش HDR برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 498

 

 

اگر علاقه مند به اجرای با کیفیت یورو تراک سیمولاتور باشید و سیستم قوی هم داشته باشید قطعا HDR یا همان نور پردازی بازی بسیار موثر است.بازی بدون فعال بودن HDR بسیار تاریک و دلگیر است و طبیعی بودن بازی وقتی اعمال میشود که این امکان فعال باشد.حالا ما مدی را برای شما قرار خواهیم داد تا نور خورشید در بازی ها بیشتر و واقعی تر کند. این مد هیچ گونه افت فریمی ندارد و توصیه میشود حتما از این مد استفاده کنید.

 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : جمعه 22 بهمن 1395 ساعت : 20:17

اسکانیا RJL برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 905

 

 

مد بسیار بی نظیر و پر ترفدار اسکانیا RJL . این مد بسیار از کامیون فابریک بازی طبیعی تر ، با کیفیت تر و با امکانات بیشتر میباشد. اگر از عاشقان اسکانیا هستید حتما این مد را دانلود کنید چون بعد از استفاده از این مد بی نظیر دیگر کمتر سراغ اسکانیای فابریک بازی خواهید رفت.این مد دارای کابین ها و به خصوص داخلی های داخلی ، طبیعی و با کیفیت است.این مد دارای سری R و استریم لاین شو ، انواع کابین ها به خصوص XXL ، انواع شاسی ها همچون شاسی های سنگین کشی ، انواع رنگ های فابریک و زیبا با قابلیت نصب اسکین های فراوان و زیبا بصورت مد ، انواع تیونینگ قطعات پلاستیکی ، آلمنیومی و آهنی برنه ، انواع چراغ ، انواع داخلی و فرمان و بسیاری امکانات دیگر میباشد که کاملا شبیه اسکانیای موجود در واقعیت میباشد. همچنین با برخی تیونینگ ها میتوانید آن را شبیه به اسکانیا های ایرانی نیز کنید !  هم اکنون میتوانید این مد را در ادامه مطلب دانلود کنید.

 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : پنجشنبه 21 بهمن 1395 ساعت : 22:23

کامیون ولوو اف اچ 13 ایرانی (ورژن2) برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 1904

 


 

 

اف اچ،یکی از برترین کامیون های موجود در ایران میباشد،قطعا تمامی شما بازی کنان یورو تراک سیمولاتور،به دنبال چنین مدی برای بازی خود بوده اید.این مد با امکانات بسیار فراوان و واقعی همانند کامیون های موجود در ایران ساخته شده است.ورژن جدید این مد دارای تیونینگ های جدید،امکانات بیشتر و درست شدن قابلیت فرمان میباشد که هم اکنون میتوانید از سیمولاتور گیم دانلود کنید.

 

ادامه مطلب
نظرات : 1
نویسنده :
تاریخ : سه شنبه 19 بهمن 1395 ساعت : 22:15

رنو پریمیوم فول ایرانی برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 902

 

 

مد بسیار زیبا و جذاب رنو پریمیوم فول تیونینگ ایرانی کاری از سعید سلیمانی،از گروه مد سازی سیمولاتور گیم که اولین مد تکمیل با قابلیت تیونینگ از این مد ساز عالی و تازه کار میباشد.این مد امکانات بسیار فراوانی دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم داشت...

 

ادامه مطلب
نظرات : 2
نویسنده :
تاریخ : سه شنبه 12 بهمن 1395 ساعت : 22:18

مد تریلر 150 تن برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 307

 

 

علاقه مندان به مد های وزن سنگین میتوانند این مد را دانلود نمایند و نهایت استفاده و زیبایی حمل بار سنگین را ببرند.این تریلر قابلیت اجرا بر روی مولتی پلیر یورو تراک سیمولاتور 2 را نیز دارد و با آن میتوانید با دوستان خود بصورت گروهی حمل بار سنگین کنید.

 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : یکشنبه 10 بهمن 1395 ساعت : 20:26

کامیون اینترنشنال ایرانی برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 470

 

 

کامیون زیبای اینترنشنال که از کامیون های پرترفدار و قدیمی جاده ها میباشد،حالا توسط دوست خوبم کینگ عباس از گروه مد سازی سیمولاتور گیم ، برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2 با تیونینگ ایرانی عرضه شده است.هم اکنون میتوانید این مد جذاب را از سیمولاتور گیم دریافت کنید.

 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : پنجشنبه 7 بهمن 1395 ساعت : 18:25

اسکانیا 143M برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 353

 

 

کامیون زیبا و نسبتا قدیمی اسکانیا 143M که ترفنداران بسیاری نیز دارد و درخواست های زیادی در رابطه با تهیه این مد شده بود که با تلاش های فراوان موفق به پیدا کردن این مد شدم و حالا در اختیار شما عزیزان قرار میدم.این مد دارای انواع کابین و داخلی و تیونینگ فراوان میباشد و از ویژگی های این مد ، خروج دود از اگزوز ها میباشد که هم اکنون میتوانید این مد جذاب را از سیمولاتور گیم دانلود کنید.

 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : پنجشنبه 30 دی 1395 ساعت : 14:14

اسکین دیجی کالا + تریلر برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 362

 

 

اگر اهل خرید و فروش های اینترنتی باشید قطعا با سایت بزرگ دی جی کالا آشنایی دارید.سایتی که در سال های گذشته مربوط به خرید و فروش کالا های دیجیتالی و درحال حاضر بسیاری از وسایل مورد نیاز روزمره میباشد.حالا دوست خوبم محسن،با ادیت اسکین رنو پریمیوم و تریلر برای ما یک پک بسیار زیبا از شرکت دی جی کالا تهیه کرده است.این اسکین جایگزین اسکین فابریک توتال رنو پریمیوم میشود و دارای انواع تریلر های مختلف میباشد.هم اکنون میتوانید این مد را از سیمولاتور گیم دانلود کنید.

 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : سه شنبه 28 دی 1395 ساعت : 22:19

آموزش ساخت اسکین به زبان فارسی و واضح برای بازی یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 405

 

 

دوست دارید اسکین و پینت جاب دلخواه خود را برای بازی یورو تراک سیمولاتور و امریکن تراک سیمولاتور بسازید؟ تا به حال شده که دوست داشته باشید اسم شرکت خود و یا اسم خود را بر روی کامیون بنویسید اما از این امر مستسنا باشید؟ حالا وقت آن رسیده که دست به کار شوید و طرح مورد نیاز خود را بر روی کامیون اجرا کنید.هم اکنون میتوانید این آموزش را در ادامه مطلب از سیمولاتور گیم دریافت نمایید...

 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : یکشنبه 26 دی 1395 ساعت : 15:27

تیونینگ ولوو اف اچ 16 برای یورو تراک سیمولاتور 2
بازدید : 1400

 

 

اگر از طرفداران سرسخت ولوو باشید حتما با کامیون های معروف برادران ایران شعار آشنایی دارید. دو ولوو اف اچ 500 ایرانی که دارای تیونینگ های فراوانی میباشند.چند روز پیش با کمک جمعی از دوستان مد ولوویی را پیدا کردم که از تیونینگ فراوان چراغ و... برخوردار بود.اما این مد دارای مشکلاتی بود که روی ورژن های جدید بازی یورو تراک سیمولاتور اجرا نمیشد.اما با فیکس کردن مد برای این ورژن و اضافه کردن تانکر شرکت نفتی مشابه با تانکر آقای اصغر ایران شعار ( دارنده ولووی فول تیون ایرانی) که این تانکر ساخت  گروه همپام میباشد ، توانستیم مد تکمیلی را با داخلی واقعی خدمت شما ارئه کنم. مد دارای امکان ویژه ای میباشد که میتوانید هر چراغی را در هر قسمت از کامیون خواستید قرار دهید 

ادامه مطلب
نظرات : 0
نویسنده :
تاریخ : شنبه 25 دی 1395 ساعت : 17:26
صفحات وب
تعداد صفحات : 7
 مکان سیمولاتور گیم برای خرید حضوری بازی ها تماس با ما تالار گفتمان بازی اندروید اپلیکیشن موبایلی سیمولاتور گیم ویس چت درباره مدیر وبسایت پیکو فایل|آپلود بهترین تصاویر یورو تراک سیمولاتور 2 سود سیمولاتور گیم از کار وبسایت شبیه ساز پرواز کانال ما در آپارات نوستالژی گیم موزیک تنظیمات پنل کاربری هک وای فای